ساندکلاد رفع فیلتر شد

ساندکلاد رفع فیلتر شد

سرویس استریم موسیقی آلمانی و پرطرفدار ساندکلاد از ساعاتی پیش رفع فیلتر شده است.

ساندکلاد، پلتفرم توزیع آنلاین انواع محتوای صوتی از قبیل پادکست و موسیقی است که مدت‌ها قبل از سوی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در کشورمان فیلتر شده بود. به نظر می‌رسد این سرویس آلمانی از ساعاتی پیش رفع فیلتر شده است؛ به‌طوری که براساس بررسی‌های زومیت، هم‌اکنون دسترسی به اپلیکیشن این سرویس و نسخه‌ی تحت وب آن به‌راحتی امکان‌پذیر است.

باید خاطرنشان کنیم که در حال حاضر هنوز مشخص نیست که ساندکلاد به‌صورت دائمی رفع فیلتر شده است یا در ادامه‌ دچار سرنوشتی مشابه سرویس Waze خواهد شد؛ بنابراین ممکن است رفع فیلتر این سرویس استریم موسیقی محبوب، موقتی یا تصادفی باشد.

ساندکلاد به کاربران امکان آپلود، ضبط، تبلیغ و به‌اشتراک‌گذاری آثار صوتی آن‌ها را می‌دهد. این سرویس در سال ۲۰۰۷ و توسط آهنگ‌سازهای سوئدی با نام‌های الکساندر لیونگ و اریک والفراس در برلین آغاز به‌کار کرد و اکنون بیش از ۴۰ میلیون کاربر ثبت‌شده را میزبانی می‌کند.

این استارتاپ وضعیت مالی خوبی ندارد و در ماه‌های اخیر بارها شاهد انتشار اخباری در رابطه با احتمال تصاحب آن توسط اسپاتیفای یا گوگل بوده‌ایم؛ ولی این مهم تا امروز رنگ واقعیت به خود نگرفته است.

https://www.zoomit.ir/2017/10/17/223528/soundcloud-filter-removed-iran/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *